Wedstrijdprogramma

zaterdag 21 april 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
DES (D) 1
BonnMees KOAG 1
15:30 14:00
Tempo 2
BonnMees KOAG 2
14:00 12:30
KOAG 3
IJsselvogels 3
11:00
KOAG 4
KCR 4
11:00
KOAG 5
Kinderdijk 5
14:00
IJsselvogels A2
CARBYN KOAG A1
12:30 11:15
Fransen, Louwes, Paul, Nederveen
VEO B1
XPOR KOAG B1
11:15 09:45
Pols, van Schaik, Kraaijeveld
KCC/SO natural B2
BUKO KOAG B2
13:15 12:15
de Bruijne, Stouthart, Kalkman
BUKO KOAG B3
Nieuwerkerk B2
12:45
WION B2
KOAG B4
13:10 12:10
Ames, de Kievit, Noijons
FACET KOAG C1
Tiel '72 C1
12:45
Thor (R) C1
FACET KOAG C2
10:00 09:00
't Hart, Loef, van 't Hart
FACET KOAG C3
Vitesse (Ba) C4
12:45
IJsselvogels C3
FACET KOAG C4
11:00 10:00
Louwe, Savert, Brockhoff
KCC/SO natural D1
XPOR KOAG D1
10:15 09:15
Witter, Noorlander, van Bronckhorst
KCC/SO natural D2
XPOR KOAG D2
11:15 10:15
Derksen, Bakker, Franssen
KOAG D3
Korbis D3
10:00
KOAG D4
Reflex D2
11:00
IJsselvogels E1
KOAG E1
09:30 08:30
Donia, Cornelisse
IJsselvogels E2
KOAG E2
10:30 09:30
Snoey, Druijff
KOAG E3
Korbis E4
10:00
KOAG F1
IJsselvogels F2
11:00
KOAG F2
Albatros F4
10:00

dinsdag 24 april 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Eureka 1
KOAG 5
20:30 19:15
Sporting Delta B1
XPOR KOAG B1
19:30 18:15
FACET KOAG C4
RWA C2
19:30
KOAG 4

woensdag 25 april 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG 4
Vriendenschaar (H) 3
20:00
KOAG 1/2

zaterdag 28 april 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Weidevogels 1
BonnMees KOAG 1
15:30 14:00
Weidevogels 2
BonnMees KOAG 2
14:00 12:30
KOAG 3
WION 3
11:00
Oranje Wit (D) C1
FACET KOAG C1
11:00 09:45
van Buren, Nugteren, Oranje

zaterdag 12 mei 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
BonnMees KOAG 1
Atlas 1
15:30
BonnMees KOAG 2
TOP/SolarCompleet 4
13:50
KOAG 3
Maassluis 3
12:10
Rust Roest 5
KOAG 4
14:00 12:00
Kinderdijk 5
KOAG 5
16:00 14:45
Kinderdijk A2
CARBYN KOAG A1
11:00 09:45
Nederveen, Rook, Louwes, Burggraaf
XPOR KOAG B1
VEO B1
10:45
BUKO KOAG B2
KCC/SO natural B2
12:00
Nieuwerkerk B2
BUKO KOAG B3
11:30 10:30
den Outer, Boeringa, de Gast
KOAG B4
WION B2
11:00
Sporting Delta C1
FACET KOAG C1
10:45 09:30
Sweben, Nederveen, Scholte
FACET KOAG C2
Thor (R) C1
15:00
Vitesse (Ba) C4
FACET KOAG C3
12:45 11:45
Zandbergen, Snel, Mols
FACET KOAG C4
IJsselvogels C3
10:00
XPOR KOAG D1
RWA D1
13:00
XPOR KOAG D2
KCC/SO natural D2
14:00
Korbis D3
KOAG D3
10:30 09:30
Kersten, Buijs, de Visser
Reflex D2
KOAG D4
09:30 08:30
Noordegraaf, Prins
KOAG E1
IJsselvogels E1
11:00
KOAG E2
IJsselvogels E2
10:00
Korbis E4
KOAG E3
10:30 09:30
Baggerman, Plaisier
IJsselvogels F2
KOAG F1
10:30 09:30
Derksen, Snoey
Albatros F4
KOAG F2
09:30 08:30
Donia, Reijm

zaterdag 26 mei 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
BonnMees KOAG 1
KZ Danaïden 1
15:30
BonnMees KOAG 2
KZ Danaïden 2
13:50
ADO 2
KOAG 3
14:30 13:00
KOAG 4
Nieuwerkerk 4
11:45
WION 5
KOAG 5
12:20 11:15
Nikantes G1
KOAG G1
11:30
CARBYN KOAG A1
Twist A1
12:10
XPOR KOAG B1
IJsselvogels B1
10:50
BUKO KOAG B2
Weidevogels B1
13:00
Olympia (S) B2
BUKO KOAG B3
11:15 10:15
Paul, de Jong, de Wild
KOAG B4
GKV/Enomics B2
11:45
FACET KOAG C1
Vriendenschaar (H) C1
14:15
FACET KOAG C2
Olympia (S) C1
10:45
Twist C1
FACET KOAG C3
09:30 08:30
van Duijvendijk, Ligthart, Loef
FACET KOAG C4
WION C1
09:45
Maassluis D1
XPOR KOAG D1
11:00 09:45
Savert, 't Hart, van Schaik
XPOR KOAG D2
IJsselvogels D3
09:45
Gemini D1
KOAG D3
10:15 09:15
Heeck, Kraal, Vermeulen
Korbis D4
KOAG D4
10:30 09:30
Baten, Plaisier
KOAG E1
RWA E1
10:45
KOAG E2
KCC/SO natural E2
09:45
IJsselvogels E3
KOAG E3
09:30 08:30
Rijnvis, Reijmerink
KOAG F1
KCC/SO natural F2
10:45
KOAG F2
Nieuwerkerk F6
09:45

dinsdag 29 mei 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Korbis E1
KOAG E1
17:30 16:30
't Hart, den Ouden

zaterdag 02 juni 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KVK 1
BonnMees KOAG 1
15:30 13:45
Avanti/Flexcom 3
BonnMees KOAG 2
14:45 13:15
KOAG 3
Tjoba 3
11:00
KCC/SO natural 5
KOAG 4
14:30 13:30
KOAG 5
Eureka 1
13:00
Movado A1
CARBYN KOAG A1
10:00 08:45
Fransen, Kwakernaak, Mackenbach, Vleesenbeek
NIO B1
XPOR KOAG B1
11:30 10:15
Jansen, Schagen, van Buren
Valto B1
BUKO KOAG B2
10:00 08:45
Gast, Ott, Sweben
BUKO KOAG B3
Twist B2
09:45
Merwede/Multiplaat B3
KOAG B4
11:00 09:45
Franssen, Brockhoff, Weidner
PKC/SWKGroep C1
FACET KOAG C1
11:30 10:15
't Hart, Nugteren, Oranje
Vitesse (Ba) C2
FACET KOAG C2
13:30 12:30
van der Waals, Witter, Noijons
FACET KOAG C3
Nikantes C1
09:45
RWA C2
FACET KOAG C4
14:15 13:15
Bogaards, Zwijnenburg, Bergsma
XPOR KOAG D1
IJsselvogels D1
13:00
Vriendenschaar (B) D2
XPOR KOAG D2
10:00 09:00
Stouthart, Bjørnå, Pieters
KOAG D3
Nieuwerkerk D6
11:15
KOAG D4
Reeuwijk D1
12:30
Nieuwerkerk E3
KOAG E2
10:00 09:00
Druijff, Reijm
KOAG E3
Vriendenschaar (B) E1
12:30
Korbis F3
KOAG F1
09:15 08:15
Schaap, den Hoed
WION F2
KOAG F2
11:00 10:00
van de Graaf, Evertse