Trainingschema veld 2017/2018
Maandag van tot Veld Trainers/coaches
Koag C3 19.00 20.00 1 Danielle Bommel en Jeffrey Goedegebuure
Koag C4 19.00 20.00 1 Danny Rozenberg en Jaap Sweben
Koag B3 19.00 20.00 2 of 3 Katinka Hoekman, Annick Heuvelman en Romy Blankers
Koag S3 20.00 21.30 2 of 3 Peter Scheek en Vanessa de Vries-Hendriks
         
Dinsdag  van tot Veld Trainers/coaches
Koag C1 18.30 19.30 1 Robert Knoop en Floor Fransen
Koag C2 18.30 19.30 1 Ruben Paul en Stach Burggraaf
G-team 19.30 20.30 1 Theo Verweij, Sanne de Goede, Elise Snikkers, Roosmarijn Weerstand  en Roos van Zaalen
Uitloop A + B 20.30 21.30 1  
Koag D1 18.30 19.30 2 of 3 Rick 't Hart, Ron van Schaik 
Koag D2 18.30 19.30 2 of 3 Annemieke Kwakernaak , Pippijn Nederveen en Martin Nederveen
Koag D3 18.30 19.30 2 of 3 Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg
Koag D4 18.30 19.30 2 of 3 Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg
Koag B1 19.30 20.30 2 of 3 Tom Louwes, Sander den Boon en Tobias Mudde
Koag B2 19.30 20.30 2 of 3 Anouk Antonissen, Henk Sweben en Arjan Smit
Koag A1 19.30 20.30 2 of 3 Emma Scherstra en Ditte Bouwman
Koag S1 20.30 22.00 2 of 3 Wout Schouten
Koag S2 20.30 22.00 2 of 3 Bas 't Hart
         
Woensdag van tot Veld Trainers/coaches
Koag B4 19.30 20.30 1 Senioren 5
Koag S3 20.30 22.00 1 Peter Scheek en Vanessa de Vries-Hendriks
Koag F1 16.30 17.30 2 of 3 Sigrid Schagen, Thijs Donia, Monica Derksen, Vera en Iris Schagen
Koag F2 16.30 17.30 2 of 3 Sigrid Schagen, Thijs Donia, Monica Derksen, Vera en Iris Schagen
Koag E1 17.30 18.30 2 of 3 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast
Koag E2 17.30 18.30 2 of 3 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast
Koag E3 17.30 18.30 2 of 3 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast
Koag C3 18.30 19.30 2 of 3 Danielle Bommel en Jeffrey Goedegebuure
Koag C4 18.30 19.30 2 of 3 Danny Rozenberg en Jaap Sweben
KWC-team  19.30 20.30 2 of 3 Zelfstandig
Papa's en Mama's 19.30 20.30 2 of 3 Zelfstandig
Koag S4 20.30 22.00 2 of 3 Zelfstandig
Koag S5 20.30 22.00 2 of 3 Zelfstandig
         
Donderdag van tot Veld Trainers/coaches
Koag C1 18.30 19.30 1 Robert Knoop en Floor Fransen
Koag C2 18.30 19.30 1 Ruben Paul en Stach Burggraaf
Koag A1 19.30 20.30 1 Emma Scherstra en Ditte Bouwman
Uitloop A + B 20.30 21.30 1  
Koag D1 18.30 19.30 2 of 3 Rick 't Hart, Ron van Schaik 
Koag D2 18.30 19.30 2 of 3 Annemieke Kwakernaak , Pippijn Nederveen en Martin Nederveen
Koag D3 18.30 19.30 2 of 3 Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg
Koag D4 18.30 19.30 2 of 3 Ineke Sweben, Bo Jansen, Arlette Paul en Rosita Zwijnenburg
Koag B1 19.30 20.30 2 of 3 Tom Louwes, Sander den Boon en Tobias Mudde
Koag B2 19.30 20.30 2 of 3 Anouk Antonissen, Henk Sweben en Arjan Smit
Koag B3 19.30 20.30 2 of 3 Katinka Hoekman, Annick Heuvelman en Romy Blankers
Koag S1 20.30 22.00 2 of 3 Wout Schouten
Koag S2 20.30 22.00 2 of 3 Bas 't Hart
         
Vrijdag van tot Veld Trainers/coaches
Koag B4 19.00 20.00 1 Senioren 5
Koag E1 18.00 19.00 2 of 3 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast
Koag E2 18.00 19.00 2 of 3 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast
Koag E3 18.00 19.00 2 of 3 Wout Sweben, Desiree van der Wielen, Andre den Ouden, Simone Koolmees en Polly Gast