Trainingschema veld najaar 2018/2019

Maandag van tot Veld Trainers/coaches
Koag C1 19.30 20.30 2 of 3 Danny Rozenberg en Katinka Hoekman
Dinsdag van tot Veld Trainers/coaches
Koag D1 18.15 19.15 1 Pippijn Nederveen en Marco Rook
Koag D2 18.15 19.15 1 Floor Fransen en Manouk Oranje
Koag G 19.30 20.30 1 Roosmarijn Weerstand, Sanne de Goede, Elise Snikkers en Theo Verweij
Koag A1 20.30 21.45 1 Eric Rook
Koag A2 20.30 21.45 1 Romy Blankers, Stanja Ruiter en Anne van Lier
Koag C2 18.15 19.15 2 of 3 Stach Burggraaf en Vincent Kraaijeveld
Koag B1 19.15 20.30 2 of 3 Henk Sweben en Robert Knoop
Koag B2 19.15 20.30 2 of 3 Jesse van Viersen en selectie 1/2
Koag S3 19.15 20.30 2 of 3 Peter Scheek en Arjan Smit
Koag S1 20.30 22.00 2 of 3 Wout Schouten en Cores Snoeij
Koag S2 20.30 22.00 2 of 3 Bas 't Hart
Woensdag van tot Veld Trainers/coaches
Koag F1 17.30 18.30 1 Anouk Antonissen, Luuk van Lier, Lucille Multem en Julia Stouthart
Koag E1 18.00 19.00 2 of 3 Wout Sweben en Desiree van der Wielen
Koag E2 18.00 19.00 2 of 3 Wout Sweben en Desiree van der Wielen
Koag E3 18.00 19.00 2 of 3 Wout Sweben en Desiree van der Wielen
Koag C3 19.15 20.15 1 Arnoud Plaisier en Monico Derksen
Papa's en Mamma's 19.30 20.30 2 of 3 Jaap Sweben
Koag S4 20.30 21.45 2 of 3 Zelfstandig
Donderdag van tot Veld Trainers/coaches
Koag D1 18.15 19.15 1 Pippijn Nederveen en Marco Rook
Koag D2 18.15 19.15 1 Floor Fransen en Manouk Oranje
Koag B1 19.15 20.30 1 Henk Sweben en Robert Knoop
Koag A1 19.15 20.30 1 Eric Rook
Koag A2 20.30 21.45 1 Romy Blankers, Stanja Ruiter en Anne van Lier
Koag S5 20.30 21.45 1 Zelfstandig
Koag C2 18.15 19.15 2 of 3 Stach Burggraaf en Vincent Kraaijeveld
Koag B3 18.15 19.15 2 of 3 Vacature
Koag B4 18.15 19.15 2 of 3 Vacature
Koag B2 19.15 20.30 2 of 3 Jesse van Viersen en selectie 1/2
Koag C1 19.15 20.30 2 of 3 Danny Rozenberg en Katinka Hoekman
Koag S3 19.15 20.30 2 of 3 Peter Scheek en Arjan Smit
Koag S2 20.30 22.00 2 of 3 Bas 't Hart
Koag S1 20.30 22.00 2 of 3 Wout Schouten en Cores Snoeij
Vrijdag van tot Veld Trainers/coaches
Koag E2 18.00 19.00 1 Wout Sweben en Desiree van der Wielen
Koag E3 18.00 19.00 1 Wout Sweben en Desiree van der Wielen
Koag E1 18.30 19.30 1 Wout Sweben en Desiree van der Wielen