Wedstrijdprogramma

zaterdag 25 november 2017

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG 1
Korbis 1
18:50
KOAG 2
Korbis 2
17:30
KOAG 3
Velocitas 2
16:10
Kinderdijk 3
KOAG 4
13:40 12:15
Valto A2
CARBYN KOAG A1
15:15 13:45
Mackenbach, Vleesenbeek, Nederveen, Nederveen
Oranje Wit (D) B2
XPOR KOAG B1
15:15 14:00
Jansen, Pols, Kraaijeveld
TOGO B1
BUKO KOAG B2
12:00 09:45
de Bruijne, Stouthart, Gast
KOAG B4
Conventus B2
15:00
Ruben Vermeer
ONDO (G) C1
FACET KOAG C1
18:30 17:00
't Hart, Oranje, Scholte
FACET KOAG C2
Thor (R) C1
11:00
Mark-Peter van der Meer
Korbis C2
FACET KOAG C3
16:30 15:30
de Gast, Snel, Bjørnå
FACET KOAG C4
Reflex C1
10:00
Ineke Kwakernaak
Valto D1
XPOR KOAG D1
11:00 09:45
Droog, Speksnijder, Witter
XPOR KOAG D2
Merwede/Multiplaat D2
12:00
Saskia Mackenbach
KOAG D3
Nikantes D1
14:00
Daphne Sterkenburg
KOAG E1
IJsselvogels E1
13:00
Jordi Kamer
KOAG E2
IJsselvogels E3
13:00
Nathan Sapulette
Maassluis E3
KOAG E3
09:00 08:00
Baggerman, Reijmerink
De Meervogels F3
KOAG F1
09:00 08:00
den Hoed, Snoey
Korbis F3
KOAG F2
13:30 12:30
Evertse, Reijm

zaterdag 02 december 2017

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Weidevogels 1
KOAG 1
18:50 17:00
Excelsior (D) 4
KOAG 2
16:30 15:00
Weidevogels 2
KOAG 3
17:35 16:00
KOAG 4
KVS/Maritiem 5
18:50
Patrick Hofman
KOAG 5
PKC/SWKGroep 11
12:00
KOAG 1/2
Velocitas G1
KOAG G1
13:10
KOAG G1
Albatros G1
14:10
CARBYN KOAG A1
OZC A1
17:35
Patrick Hofman
XPOR KOAG B1
TOP (A) B1
13:15
Wesley Goedegebuure
BUKO KOAG B2
Korbis B1
14:20
Ruben Vermeer
GKV/Enomics B2
BUKO KOAG B3
12:30 11:15
Burggraaf, de Jong, de Wild
Oranje Wit (D) B4
KOAG B4
15:15 14:00
Ames, de Kievit, Weidner
FACET KOAG C1
HKV/Ons Eibernest C1
16:30
Vriendenschaar (H) C2
FACET KOAG C2
12:00 10:45
Rijnvis, 't Hart, van 't Hart
FACET KOAG C3
Reeuwijk C1
11:00
Jeffrey Goedegebuure
Korbis C3
FACET KOAG C4
15:30 14:15
Bogaards, Louwe, Savert
XPOR KOAG D1
IJsselvogels D1
15:25
Pippijn Nederveen
Oranje Zwart/De Hoekse D1
XPOR KOAG D2
11:00 09:45
Derksen, Franssen, Pieters
Oranje Zwart/De Hoekse D2
KOAG D3
12:00 10:45
Heeck, Kraal, Vermeulen, Noordegraaf
Fortuna/Delta Logistiek E1
KOAG E1
11:00 09:45
den Ouden, Donia
Korbis E2
KOAG E2
13:30 12:30
Snoey, Druijff
KOAG E3
RWA E3
10:00
Ruby Vleesenbeek
KOAG F2
KVS/Maritiem F2
10:00
Anne van Lier

zaterdag 09 december 2017

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG 1
Nexus 1
19:40
KOAG 2
Tempo 4
18:20
KOAG 3
EKVA 2
17:05
Avanti (P) 4
KOAG 4
17:10 15:45
De Meervogels A2
CARBYN KOAG A1
11:15 09:45
Kwakernaak, Rook, Louwes, Paul
Vitesse (Ba) B1
XPOR KOAG B1
13:45 12:30
Schagen, van Schaik, 't Hart
ONDO (G) B2
BUKO KOAG B2
13:30 12:15
van den Bos, Multem, Kalkman
BUKO KOAG B3
ACKC B2
14:00
Remco Kraaijeveld
KOAG B4
Kinderdijk B2
13:00
Jurriaan Snikkers
Maassluis C1
FACET KOAG C1
11:55 10:30
van Buren, Nugteren, Snoey
FACET KOAG C2
Oranje Zwart/De Hoekse C1
16:00
Sanne Nederveen
KCC/SO natural C3
FACET KOAG C3
13:55 12:55
Zandbergen, van Duijvendijk, Ligthart
FACET KOAG C4
TOP/SolarCompleet C6
12:00
Daphne Sterkenburg
XPOR KOAG D2
Conventus D1
15:00
Sanne Nederveen
KOAG D3
Conventus D2
11:00
Martin van Schaik
KOAG E1
Nieuwerkerk E1
10:00
Stanja Ruiter
KOAG E2
KCC/SO natural E1
10:00
Rein Douma
KOAG E3
ZKV (Zu) E1
10:00
Anne van Lier
Olympia (S) F1
KOAG F2
09:00 08:00
van de Graaf, Lansbergen

zaterdag 16 december 2017

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
WION 1
KOAG 1
16:30 15:00
WION 2
KOAG 2
15:10 13:45
Twist 3
KOAG 3
16:40 15:15
KOAG 4
KCR 4
12:00
Jordi Kamer
KOAG 5
ACKC 3
18:50
Mark-Peter van der Meer
Sporting Trigon G1
KOAG G1
17:40
KOAG G1
Vitesse (Ba) G1
16:40
CARBYN KOAG A1
Avanti (P) A2
17:35
Mark-Peter van der Meer
XPOR KOAG B1
PKC/SWKGroep B2
13:15
Jeffrey Goedegebuure
BUKO KOAG B2
ADO B1
16:30
Vincent van Kranenburg
Movado B1
BUKO KOAG B3
14:30 13:15
den Outer, 't Hart, de Gast
Sporting Delta B3
KOAG B4
14:30 13:15
Gast, Koolmees, Noijons
FACET KOAG C1
DeetosSnel C1
15:25
Vriendenschaar (B) C3
FACET KOAG C4
13:10 12:00
Zwijnenburg, Bergsma, Brockhoff
XPOR KOAG D1
Fortuna/Delta Logistiek D2
14:20
Stach Burggraaf
HKC (Ha) D2
XPOR KOAG D2
12:45 11:30
Nederveen, Oranje, Bjørnå
ONDO (G) E1
KOAG E1
09:00 07:45
't Hart, den Ouden
ONDO (G) E4
KOAG E2
09:55 08:45
Snoey, Reijm
KOAG E3
Twist E2
11:00
Megan van Prooijen
KOAG F1
Vriendenschaar (B) F1
10:00
Ruby Vleesenbeek
KOAG F2
Nieuwerkerk F4
10:00
Stanja Ruiter

zaterdag 23 december 2017

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Conventus B2
KOAG B4
13:00 12:00
de Visser, Ames, de Kievit
TOP/SolarCompleet C6
FACET KOAG C4
14:00 12:30
Bogaards, Savert, Cornelisse
Conventus D1
XPOR KOAG D2
12:00 11:00
Stouthart, Bakker, Franssen
KCC/SO natural E1
KOAG E2
14:15 13:15
van Buren, Druijff
KVS/Maritiem F2
KOAG F2
10:00 08:45
Donia, Evertse

zaterdag 06 januari 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG 1
Paal Centraal 1
19:40
KOAG 2
SDO/BlijWerkt 3
18:20
KOAG 3
GKV (H) 2
17:05
Kinderdijk 5
KOAG 5
18:30 17:15
Vitesse (Ba) G1
KOAG G1
12:30
KOAG G1
DVO/Accountor G1
12:00
Weidevogels A2
CARBYN KOAG A1
15:20 14:00
't Hart, Vleesenbeek, Nederveen, Burggraaf
Kinderdijk B1
XPOR KOAG B1
15:10 14:00
Jansen, Pols, Schagen
WION B1
BUKO KOAG B2
12:05 11:00
Rook, Ott, Sweben
BUKO KOAG B3
Merwede/Multiplaat B3
15:00
Vincent van Kranenburg
KOAG B4
Dordrecht B1
16:00
Ruben Vermeer
Vriendenschaar (H) C1
FACET KOAG C1
15:00 13:45
't Hart, Nugteren, Oranje
FACET KOAG C2
Kinderdijk C2
12:00
Mark-Peter van der Meer
Nieuwerkerk C2
FACET KOAG C3
11:30 10:30
de Gast, Mols, Loef
FACET KOAG C4
Nieuwerkerk C3
14:00
Jeffrey Goedegebuure
Merwede/Multiplaat D1
XPOR KOAG D1
12:00 10:45
Witter, Noorlander, van Bronckhorst
XPOR KOAG D2
Oranje Wit (D) D3
11:00
Naomi 't Hart
KOAG D3
IJsselvogels D3
13:00
Jurriaan Snikkers
KOAG E1
Avanti (P) E1
10:00
Eva Bongers
KOAG E2
Excelsior (D) E1
10:00
Naomi 't Hart
Korbis F1
KOAG F1
13:30 12:30
Derksen, de Klerk

zaterdag 13 januari 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG 1
Vriendenschaar (B) 1
18:40
KOAG 2
Vriendenschaar (B) 2
17:20
KOAG 3
IJsselvogels 3
16:05
KCC/SO natural 5
KOAG 4
20:45 19:45
Merwede/Multiplaat 6
KOAG 5
17:30 16:15
KCR A2
CARBYN KOAG A1
11:40 10:30
Fransen, Kwakernaak, Nederveen, Louwes
KCR B1
XPOR KOAG B1
09:30 08:15
van Schaik, van Buren, Kraaijeveld
NIO B2
BUKO KOAG B2
15:05 13:45
van den Bos, de Bruijne, Gast
Korbatjo B1
BUKO KOAG B3
17:10 16:00
Paul, Boeringa, de Jong
KOAG B4
Avanti (P) B5
12:00
Bas 't Hart
FACET KOAG C1
Fortuna/Delta Logistiek C1
15:00
FACET KOAG C2
Merwede/Multiplaat C2
14:00
Annick Heuvelman
Vriendenschaar (B) C2
FACET KOAG C3
13:00 11:45
Snel, van Duijvendijk, Bjørnå
XPOR KOAG D1
Kinderdijk D1
13:00
Wesley Goedegebuure
Korbatjo D1
XPOR KOAG D2
15:00 13:45
Bakker, Franssen, Pieters
PKC/SWKGroep D6
KOAG D3
15:05 14:00
Baggerman, de Visser, den Hoed, Prins
KOAG E1
De Meervogels E1
11:00
Jurriaan Snikkers
KOAG E2
Fortuna/Delta Logistiek E2
11:00
Daphne Sterkenburg
KCR E2
KOAG E3
09:00 08:00
Rijnvis, Plaisier
Nieuwerkerk F1
KOAG F1
09:00 08:00
Schaap, Snoey
KCC/SO natural F2
KOAG F2
09:00 08:00
van de Graaf, Lansbergen

zaterdag 20 januari 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Reeuwijk 1
KOAG 1
18:10 16:30
Reeuwijk 2
KOAG 2
19:20 17:30
Nieuwerkerk 3
KOAG 3
13:00 11:45
KOAG 4
Nieuwerkerk 5
13:05
Thomas de Vette
KOAG 5
Oranje Wit (D) 6
17:35
Martin van Schaik
CARBYN KOAG A1
IJsselvogels A2
18:50
Bob Zander
XPOR KOAG B1
Albatros B1
14:20
Arjan Smit
BUKO KOAG B2
Fortis B2
15:25
Katinka Hoekman
BUKO KOAG B3
Triade B1
12:00
Marlous de Leeuw
KCC/SO natural C1
FACET KOAG C1
10:00 08:45
Snoey, Nederveen, Kwakernaak
PKC/SWKGroep C3
FACET KOAG C2
16:10 15:00
van der Waals, 't Hart, van Ooijen
FACET KOAG C3
Gemini C1
16:30
Floor Fransen
IJsselvogels C3
FACET KOAG C4
11:00 10:00
Louwe, Bergsma, Brockhoff
Kinderdijk D1
XPOR KOAG D1
10:20 09:15
't Hart, Nugteren, Sweben
KOAG D3
Triade D2
11:00
Irene Edens
KOAG E3
DVS '69 E2
10:00
Sanne de Goede
KOAG F1
IJsselvogels F1
10:00
Anne van Lier
KOAG F2
Refleks F2
10:00
Sanne Nederveen

zaterdag 27 januari 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Korbis 1
KOAG 1
19:55 18:15
Korbis 2
KOAG 2
18:40 17:00
Velocitas 2
KOAG 3
16:30 15:00
KOAG 4
Kinderdijk 3
12:00
Jesse van Viersen
CARBYN KOAG A1
Valto A2
18:20
Vincent van Kranenburg
XPOR KOAG B1
Oranje Wit (D) B2
17:15
Jeffrey Goedegebuure
BUKO KOAG B2
TOGO B1
16:10
Mark-Peter van der Meer
FACET KOAG C1
ONDO (G) C1
15:10
Thor (R) C1
FACET KOAG C2
12:55 11:45
Noijons, Loef, van 't Hart
FACET KOAG C3
Korbis C2
13:10
Stijn Louwes
XPOR KOAG D1
Valto D1
14:10
Luuk van Lier
Nikantes D1
KOAG D3
10:00 08:45
Widyastuti, Kersten, Baten, Buijs
IJsselvogels E1
KOAG E1
10:00 09:00
Donia, Cornelisse
IJsselvogels E3
KOAG E2
09:00 08:00
Snoey, van Buren
KOAG E3
Maassluis E3
11:00
Ineke Kwakernaak
KOAG F1
De Meervogels F3
10:00
Stanja Ruiter
KOAG F2
Korbis F3
10:00
Eva Bongers

zaterdag 03 februari 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG 1
Weidevogels 1
19:35
KOAG 2
Excelsior (D) 4
18:15
KOAG 3
Weidevogels 2
17:00
KVS/Maritiem 5
KOAG 4
19:20 18:00
PKC/SWKGroep 11
KOAG 5
18:25 17:15
OZC A1
CARBYN KOAG A1
10:05 08:45
Mackenbach, Rook, Paul, Burggraaf
TOP (A) B1
XPOR KOAG B1
14:10 11:45
Jansen, Schagen, Kraaijeveld
Korbis B1
BUKO KOAG B2
17:30 16:15
Multem, de Bruijne, Kalkman
BUKO KOAG B3
GKV/Enomics B2
14:00
Bas 't Hart
KOAG B4
Oranje Wit (D) B4
13:00
Wesley Goedegebuure
HKV/Ons Eibernest C1
FACET KOAG C1
15:00 13:30
't Hart, Nugteren, Scholte
FACET KOAG C2
Vriendenschaar (H) C2
16:00
Niels Louwes
Reeuwijk C1
FACET KOAG C3
12:55 11:45
Zandbergen, Mols, Bjørnå
FACET KOAG C4
Korbis C3
12:00
Rein Douma
IJsselvogels D1
XPOR KOAG D1
13:00 11:45
Savert, Droog, Speksnijder
XPOR KOAG D2
Oranje Zwart/De Hoekse D1
15:00
Marco Rook
KOAG D3
Oranje Zwart/De Hoekse D2
11:00
Jaap Sweben
KOAG E1
Fortuna/Delta Logistiek E1
10:00
Roos Weerstand
KOAG E2
Korbis E2
10:00
Ellen Tiggeloven
RWA E3
KOAG E3
09:00 08:00
Baggerman, Reijmerink

zaterdag 10 februari 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Nexus 1
KOAG 1
16:15 14:30
Tempo 4
KOAG 2
17:35 16:00
EKVA 2
KOAG 3
18:05 16:00
KOAG 4
Avanti (P) 4
12:00
Jurriaan Snikkers
KOAG 5
Albatros 7
13:10
Wesley Goedegebuure
Albatros G1
KOAG G1
13:30
KOAG G1
Velocitas G1
11:30
CARBYN KOAG A1
De Meervogels A2
18:35
KOAG 4
XPOR KOAG B1
Vitesse (Ba) B1
17:30
Patrick Hofman
BUKO KOAG B2
ONDO (G) B2
16:25
Martin van Schaik
ACKC B2
BUKO KOAG B3
13:00 11:45
Zwijnenburg, de Wild, de Gast
Kinderdijk B2
KOAG B4
13:20 12:15
Franssen, Brockhoff, Pieters
FACET KOAG C1
Maassluis C1
15:20
Oranje Zwart/De Hoekse C1
FACET KOAG C2
11:00 09:45
van der Waals, Witter, van Ooijen
FACET KOAG C3
KCC/SO natural C3
11:00
Saskia Mackenbach
XPOR KOAG D1
RWA D1
14:20
Pippijn Nederveen
Conventus D2
KOAG D3
10:55 09:45
Heeck, Kraal, Vermeulen, de Visser
Nieuwerkerk E1
KOAG E1
09:55 08:45
den Ouden, Cornelisse
ZKV (Zu) E1
KOAG E3
10:00 08:45
Rijnvis, Plaisier
KOAG F2
Olympia (S) F1
10:00

zaterdag 17 februari 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
KOAG 1
WION 1
19:20
KOAG 2
WION 2
18:00
KOAG 3
Twist 3
16:45
KCR 4
KOAG 4
13:30 12:15
ACKC 3
KOAG 5
12:15 10:45
Avanti (P) A2
CARBYN KOAG A1
13:45 12:15
Kwakernaak, Vleesenbeek, Nederveen, Louwes
PKC/SWKGroep B2
XPOR KOAG B1
19:20 18:00
Pols, Schagen, 't Hart
ADO B1
BUKO KOAG B2
09:00 07:45
Stouthart, Rook, Ott
BUKO KOAG B3
Movado B1
13:20
Remco Kraaijeveld
KOAG B4
Sporting Delta B3
14:35
Bob Zander
DeetosSnel C1
FACET KOAG C1
12:00 10:45
van Buren, Oranje, Scholte
FACET KOAG C4
Vriendenschaar (B) C3
15:40
Nathan Sapulette
Fortuna/Delta Logistiek D2
XPOR KOAG D1
13:15 12:00
van Schaik, Noorlander, van Bronckhorst
XPOR KOAG D2
HKC (Ha) D2
10:00
Marco Rook
KOAG E1
ONDO (G) E1
12:10
Kaylee Spee
KOAG E2
ONDO (G) E4
11:05
Naomi 't Hart
Twist E2
KOAG E3
11:15 10:00
Baggerman, Reijmerink
Vriendenschaar (B) F1
KOAG F1
10:00 09:00
Derksen, den Hoed
Nieuwerkerk F4
KOAG F2
09:00 08:00
van de Graaf, Reijm

zaterdag 03 maart 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Albatros 7
KOAG 5
14:10 12:45
Reflex C1
FACET KOAG C4
11:10 09:45
Bogaards, Zwijnenburg, Cornelisse
RWA D1
XPOR KOAG D1
11:50 10:45
't Hart, Nugteren, Sweben

zaterdag 10 maart 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Paal Centraal 1
KOAG 1
18:45 17:00
SDO/BlijWerkt 3
KOAG 2
16:30 14:45
GKV (H) 2
KOAG 3
16:20 14:45
KOAG 5
Kinderdijk 5
11:00
KOAG 1/2
CARBYN KOAG A1
Weidevogels A2
17:40
Patrick Hofman
XPOR KOAG B1
Kinderdijk B1
16:35
KOAG 4
BUKO KOAG B2
WION B1
15:30
Marlous de Leeuw
Merwede/Multiplaat B3
BUKO KOAG B3
16:00 14:45
Burggraaf, Paul, 't Hart
Dordrecht B1
KOAG B4
13:05 12:00
Gast, Noijons, Weidner
FACET KOAG C1
Vriendenschaar (H) C1
14:25
Kinderdijk C2
FACET KOAG C2
12:20 11:15
Rijnvis, Loef, van 't Hart
FACET KOAG C3
Nieuwerkerk C2
12:15
Niels Louwes
Nieuwerkerk C3
FACET KOAG C4
12:00 11:00
Louwe, Savert, Bergsma
XPOR KOAG D1
Merwede/Multiplaat D1
13:20
Marlous de Leeuw
Oranje Wit (D) D3
XPOR KOAG D2
10:00 09:00
Nederveen, Bjørnå, Pieters
IJsselvogels D3
KOAG D3
11:00 10:00
Baggerman, den Hoed, Noordegraaf, Prins
Avanti (P) E1
KOAG E1
11:45 10:30
't Hart, Donia
Excelsior (D) E1
KOAG E2
09:00 08:00
Druijff, Reijm
KOAG F1
Korbis F1
10:00
Saskia Mackenbach

zaterdag 17 maart 2018

thuis uit aanvang vertrek Scheidsrechter / Chauffeurs  
Merwede/Multiplaat D2
XPOR KOAG D2
12:00 11:00
Derksen, Bakker, Oranje